Stageplek Marketing & Sales in Amstelveen
-
Ingetrokken 26 - 52 weken 32 - 40 uur per week
-
MBO niveau 4 HBO Associate Degree HBO-Bachelor HBO-Master
-
Meewerkstage
-
Bespreekbaar
Stage Sales & Marketing bij dit bedrijf – high-end beautymerken, echte impact
Ben jij een HBO- of WO-student met interesse in beauty, branding en commercie? Wil je échte impact maken bij internationale A-merken en ervaring opdoen in zowel B2B- als D2C-marketing? Dan is een stage bij dit bedrijf iets voor jou.
Wij zijn sinds 1996 actief als exclusief distributeur van luxe cosmeticamerken in Nederland en de Benelux. Met merken als RevitaLash®, Murad, La Colline, Valmont en Youngblood bedienen we premium klanten zoals De Bijenkorf, high-end salons, parfumerieën en kapsalons. Onze organisatie is compact (18 collega’s), informeel en resultaatgericht – met korte lijnen en veel ruimte voor initiatief.
Werkzaamheden
Wat ga je doen?
Als Sales & Marketing-stagiair werk je aan échte projecten die bijdragen aan merkbekendheid, klanttevredenheid en verkoopgroei. Je richt je voor 80% op de B2B-markt (zoals salons en retailers) en voor 20% op D2C-kanalen (zoals onze webshop en social media). Denk aan:
- Meedenken over marketingcampagnes en productlanceringen
- Ondersteunen bij salesacties richting salons, winkels en grote retailpartners
- Contentcreatie (online & offline), nieuwsbrieven en social media
- Analyseren van verkoopdata en klantgedrag
- Contact onderhouden met partners en meewerken aan relatiebeheer
Gewenste profiel
Je past goed bij deze stage als je jezelf herkent in het volgende:
- Je volgt een hbo- of wo-opleiding, bij voorkeur in de richting Commerciële Economie, Marketing, Communicatie, Bedrijfskunde of een vergelijkbare studie
- Je hebt uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk
- Je hebt interesse in cosmetica, branding en marketingstrategie
- Je bent zelfstandig, proactief en neemt graag initiatief
- Je werkt gestructureerd en kunt goed schakelen tussen verschillende taken
- Je hebt basiskennis van tools als Microsoft Office, Canva en/of e-mailmarketingsoftware (zoals Mailchimp of vergelijkbaar) – ervaring met Shopify of social media advertising is een pré
- Je vindt het leuk om zowel creatief als commercieel te denken
- Je kunt je inleven in zowel de zakelijke klant (B2B) als de eindconsument (D2C)
Wat bieden wij
- Een inspirerende stageplek binnen een groeiende en stijlvolle branche
- Veel verantwoordelijkheid en eigen projecten
- Begeleiding door ervaren collega’s in sales én marketing
- Directe betrokkenheid bij onze merkenstrategie en klantrelaties
- Kans om mee te bouwen aan merken die je straks zelf in de winkels ziet
Professioneel en uitnodigend:
Ben jij klaar om je talenten in te zetten in de wereld van high-end cosmetica en écht verschil te maken binnen een groeiend bedrijf? Solliciteer dan nu en versterk ons team!
Enthousiast en energiek:
Lijkt het je leuk om van dichtbij te zien hoe topmerken groeien en daar zelf een actieve rol in te spelen? We kijken uit naar jouw frisse ideeën en enthousiasme!
Creatief en persoonlijk:
Ben jij niet bang om je handen uit de mouwen te steken, heb je oog voor stijl en gevoel voor commercie? Dan ligt er bij Ultra Cosmetics een glanzende stage voor je klaar!
Ultra Cosmetics BV

-
Cosmetica / Persoonlijke verzorging
-
Klein (10-49)
-
Amtelveen, Nederland
-
-
Ultra Cosmetics BV is opgericht in 1996 en heeft exclusieve contracten met prachtige cosmeticamerken voor Nederland en de Benelux. Het kleine team bestaat uit 18 personen waaronder directie, sales, back office, marketing, finance en ware house. Wij zijn een informele organisatie met korte lijnen, waardoor er snel geschakeld kan worden en beslissingen genomen worden. Onze klanten zijn schoonheidssalons, parfumeriezaken, high end kappers en De Bijenkorf. Ultra Cosmetics valt met French House Cosmetics onder de overkoepelde naam welkom partners. Binnen het portfolio vallen merken als Revitalsh, Murad, La Colline en Youngblood.