Taakomschrijving
Hoe valt een A-merk op in een wereld vol concurrentiekracht? Hoe zorgen supermarkten ervoor dat klanten daar graag boodschappen doen? En hoe blijf je de shopper verrassen? Deze vragen staan binnen de foodbranche centraal. Dit bedrijf speelt hier op in via verrassende en creatieve winkelactivaties. Altijd al willen weten hoe een activatietraject in elkaar steekt én meewerken binnen een jonge organisatie die constant in beweging is? Word stagiair(e) bij dit bedrijf!
In het hele activatietraject van dit bedrijf werken verschillende afdelingen nauw samen. Als stagiair(e) van de afdeling Projectmanagement ben je dagelijks bezig met A-merken. Je ondersteunt een team van 5 leuke collega’s bij hun werkzaamheden. Zij zorgen ervoor dat projecten van A tot Z uitstekend verlopen, jij wordt hierin actief meegenomen. Je werkzaamheden zijn divers en dragen altijd bij aan een perfecte uitvoering van winkeldemonstraties. Sta jij stevig in je schoenen, werk je nauwkeurig, ben je kritisch en vind je het fijn om zelfstandig te werken? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Werkzaamheden
- Maken van briefings voor activaties: Inclusief op en afbouw van setting, stylen van de setting en verantwoordelijk voor deze ruimte
- Testkoken van (simpele) recepten
- Contact met onze opdrachtgevers (o.a. Albert Heijn)
- Maken van fotografie/video briefings en begeleiding op locatie
- Ondersteunen van overige projectmanagers in allerlei verschillende taken
Gewenste profiel
- Beschikbaar vanaf september 2023 voor minimaal 20 weken
- Een goede beheersing van de Nederlandse taal
- Sociaal, flexibel, leergierig en zelfstandig
- Aanpakker die goed met deadlines kan omgaan
- Je vindt het leuk om in teamverband te scoren en projecten tot een goed einde te leiden
Wat bieden wij
- Een passende stagevergoeding
- Goede begeleiding op de werkvloer en ruimte voor persoonlijke groei
- Superbetrokken, enthousiaste collega’s die van aanpakken weten
- Toffe vrijdagmiddagborrels. Iedere week? Ja, iedere week!
- Een plekje binnen ons Activation Lab met glijbaan, Candy Store en Kookstudio
Zie jij jezelf al helemaal bij ons zitten? Neem dan eens een kijkje op onze vacaturepagina youngperfect.nl/werken-bij/ en solliciteer! Meer weten? Neem dan contact op met Maaike via 076 520 29 33 of werving@youngperfect.nl.
Bedrijfspresentatie

Young Perfect BV
Young Perfect is al 25 jaar hét instore activatiebureau voor A-merken binnen de retail. Ons doel? Beleving brengen in de supermarkt. Samen met onze klanten bedenken, ontwikkelen en voeren we bijzondere merkactivaties uit. Shoppers verrassen en de zintuigen prikkelen, is het doel. Een hogere omzet een logisch gevolg.
Young Perfect heeft 45 medewerkers in Breda, ruim 600 merkambassadeurs in het land en een internationale klantenkring met de mooiste A-merken en retailers. Zo werken we onder andere voor Albert Heijn, Hoogvliet, Plus Supermarkten, FrieslandCampina, Unilever, HAK en DeOleo.