Stagiair User Behaviour & Experimentation Analyse bij dit bedrijf

Wil je graag meer zien? Log in of schrijf je in.
Stagiair User Behaviour & Experimentation Analyse bij DGN Publishers
  • Wanneer
    September 2026 10 - 26 weken 32 - 40 uur per week
  • Opleidingsniveaus
    MBO niveau 4 HBO Associate Degree HBO-Bachelor HBO-Master WO-Bachelor WO-Master
  • Stagesoorten
    Afstudeerstage
  • Salaris
    € 400 per maand
Taakomschrijving

Van klik tot conversie: jij ontrafelt het gedrag.

dit bedrijf, bekend van …, … en …, zoekt een stagiair User Behaviour & Experimentation Analyse. Tijdens deze stage duik je in het gedrag van bezoekers op onze platformen. Je onderzoekt waar gebruikers afhaken, welke onderdelen goed werken en waar kansen liggen om de conversie te verbeteren.

Je werkt mee aan het opzetten en analyseren van tools zoals Hotjar en Microsoft Clarity. Denk aan het bekijken van heatmaps, het analyseren van session recordings en het herkennen van drop-offs in funnels. Op basis van jouw inzichten formuleer je hypotheses en help je mee met het opzetten van experimenten, zoals A/B-tests. Zo draag je direct bij aan betere gebruikerservaringen en slimmere online funnels.

Dit ga je doen

Je houdt je onder andere bezig met:

  • het opzetten van behaviour-analysetools zoals Hotjar en Microsoft Clarity;
  • het analyseren van heatmaps;
  • het bekijken van session recordings;
  • het identificeren van drop-offs in funnels;
  • het formuleren van hypotheses;
  • het meewerken aan experimenten en A/B-tests;
  • het bouwen van funnel-inzichten.

Dit wordt je plek

dit bedrijf is gevestigd in hartje Amsterdam en maakt complexe markten eenvoudig en inzichtelijk. Sinds de start in 2000 ontwikkelt het team alles in eigen huis: van creatie en design tot exploitatie en marketing.

Onze bekende platformen zijn:

  • : de grootste online notarisvergelijker van Nederland;
  • : al bijna twintig jaar een grote onafhankelijke zorgvergelijker, met jaarlijks meer dan een miljoen bezoekers;
  • : onze nieuwste vergelijker en dé onafhankelijke energievergelijker in opbouw.

Bij dit bedrijf draait alles om overzicht, gemak en kwaliteit. Ook Switcher Ierland maakt onderdeel uit van de groep, waarbij verdere samenwerking tussen Nederland en Ierland in de toekomst een logische stap is.

Dit neem je mee

Je volgt bij voorkeur een opleiding in de richting van Psychologie, Data Analytics, UX/Interaction Design, Marketing Analytics of een vergelijkbare studie. Je werkt datagedreven, bent nauwkeurig en hebt interesse in UX en gebruikersgedrag. Ook heb je basiskennis van statistiek en vind je het leuk om hypotheses te formuleren en te testen.

Daarnaast beheers je de Nederlandse en Engelse taal goed. Woon je in de buurt van Amsterdam en ben je zes maanden beschikbaar? Dan zoeken we jou.

Dit hebben we voor jou in huis

  • Veel data om mee te werken;
  • een gedreven en gezellig team;
  • een werkplek in hartje Amsterdam;
  • hybride werken: drie dagen op kantoor en twee dagen thuis;
  • een stagevergoeding van €400 per maand.

Wil je graag meer zien? Log in of schrijf je in.

DGN Publishers

DGN Publishers

ZorgKiezer.nl, EnergieKiezer en DeGoedkoopsteNotaris.nl; bij DGN werken zo'n 25 collega's elke dag hard om belangrijke financiële keuzes in je leven transparanter, eerlijker en makkelijker te maken.