Spoedcursus sales bij padel-business!
Wil jij na je schoolcarriere iets commercieels doen zoals bijvoorbeeld ondernemen? Een skill die je sowieso nodig hebt, is sales! We gaan je leren hoe je de juiste vragen moet stellen, zodat je de informatie krijgt die je nodig hebt. Je gebruikt deze informatie om meetings in te plannen voor jezelf en je salescollega's.
Bij dit bedrijf kom je te werken in een dynamische, internationale en snelgroeiende business. De padelindustrie is wereldwijd ontzettend booming en leuk om werkzaam in te zijn. Dit bedrijf is een booking management systeem voor racketsportclubs. We zijn hét centrale systeem voor clubs en spelen een essentiële rol in het succes van de club! Onze klanten, zoals The Padellers, zijn continu op zoek naar manieren om hun business verder te ontwikkelen. Hier spelen wij als tech-partner een essentiele rol in.Â
Als start-up zijn onze rollen niet volledig afgekaderd. Zo is ook de rol van stagiair nog vrij in te delen. Heb je drive en presteer je goed, dan zullen we je snel meer verantwoordelijkheid geven!
Werkzaamheden
- Onderzoek doen naar nieuwe padelmarkten waarin we nog niet actief zijn;
- Outreach doen naar racketsportclubs in binnen en buitenland via Instagram, telefoon en andere kanalen;
- Samenstellen van lijsten met racketsportclubs die je vervolgens zelf gaan gebruiken als outreachtool;
- Gebruik maken van adressenlijsten en tools gebruiken zoals Apollo & Clay om outbound sales te doen;
- Meetings inplannen voor onze salesmanagers en hier ook zelf aan bijdragen.
Gewenste profiel
- Je spreekt goed Engels
- Assertief & proactiefÂ
- Je bent sportief
- Je bent communicatief sterk
Wat bieden wij
- Gratis speelcredits bij The Padellers
Bedrijfsprofiel
-
Micro (1-9)
-
Amsterdam, Nederland